szybki_kontakt.png
pasek.jpg

Klinika

BellaDent to klinika, w której najważniejsze jest zadowolenie, bezpieczeństwo i komfort pacjentów w każdym wieku. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje wiele specjalności, takich jak stomatologia zachowawcza, ortodoncja, chirurgia, protetyka, stomatologia dziecięca, stomatologia i medycyna estetyczna. Dbamy, aby pacjent otrzymał kompleksową opiekę stomatologiczną dlatego też oczywistym jest posiadanie własnej pracowni RTG oraz pracowni protetycznej.

Staramy się, by wizyta w naszej klinice była kojarzona jako jeden z miłych elementów dnia. W trosce o miły pobyt, oferujemy klimatyzowane gabinety i poczekalnie. Nasz gabinet jest dostosowany do leczenia osób niepełnosprawnych i posiadamy własny parking.

Chętnie przychodzą do nas także dzieci, dla których klinika jest jednym z ich ulubionych miejsc zabaw. Pluszowy miś, ciekawa gra, samochodzik i oczywiście uśmiech lekarza otrą nie jedną łzę na małym policzku naszych milusińskich.

Nasi lekarze zawsze znajdą czas, aby porozmawiać z każdym Pacjentem, odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać Jego obawy. Ich przyjazne nastawienie to wynik nie tylko wiedzy, ale i wieloletniego doświadczenia w pracy.

Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę!

nasze_udogodnienia.jpg

BellaDent na Facebooku. Polub nas!   MediRaty   Bella Day Spa