szybki_kontakt.png
pasek.jpg

 

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca to specjalność zajmująca się diagnostyką, leczeniem, profilaktyką chorób zębów, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych pacjentów. Dziedzina ta została wyodrębniona z uwagi na odmienną budowę zębów i narządu żucia u dzieci, co wiąże się ze specyficznym postępowaniem i metodami leczenia.

Niezwykle ważne jest, aby nasze pociechy były objęte profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat. Jako rodzice jesteśmy za to odpowiedzialni. Tylko wczesne wdrożenie profilaktyki i nawyku dbania o zęby, zapewni, że jako już dorosłe osoby, dzieci będą widziały efekty i chodzenie do dentysty będzie dla nich czymś naturalnym.

Nasi lekarze doświadczeni w pracy z dziećmi dołożą wszelkich starań aby wizyta w gabinetach BellaDent przebiegła dla nich bezstresowo. Stworzyliśmy dla Małych Pacjentów specjalną poczekalnię, w której miło spędzą czas w trakcie pobytu w gabinetach BellaDent.

W trosce o zdrowe zęby i piękny uśmiech Naszych Małych pacjentów wykonujemy:

  • Diagnozę i leczenie wad uzębienia u dzieci i młodzieży
  • Leczenie próchnicy w zębach mlecznych i stałych
  • Zabiegi profilaktyczne (lakowanie, lakierowanie)
  • Leczenie zębów po urazach (stałych i mlecznych)
  • Leczenie chorób miazgi u dzieci
  • Leczenie ortodontyczne i protetyczne

W leczeniu dzieci stosujemy specjalne kolorowe wypełnienia (Twinky Star) ubytków zęba. Dziecko może samo wybrać kolor wypełnienia np. czerwony, niebieski, różowy. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu dzieci chętniej przychodzą do gabinetu.

nasze_udogodnienia.jpg

BellaDent na Facebooku. Polub nas!   MediRaty   Bella Day Spa