szybki_kontakt.png
pasek.jpg

 

Wybielanie Beyond

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

WYBIELANIE ZĘBÓW BEYOND™
To jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora BEYOND Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane.

Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE, nocne polega na zastosowaniu miękkiej szyny, dokładnie przylegającej do zębów i specjalnego żelu wybielającego zęby. Jest to metoda skuteczna, wygodna, nieszkodliwa i pozwalająca wybielić wszystkie zęby jednocześnie.

Skuteczność procedury wynosi 95%. Wybielać można zęby żywe jak i martwe. Nie poddają się jedynie wybielaniu wypełnienia w zębach, dlatego poleca się najpierw wybielenie zębów a dopiero potem wymianę plomb.

Jeżeli zdecydujesz się na wybielenie stomatolog pobierze wyciski twojego uzębienia. Na ich podstawie technik dentystyczny wykona miękkie winylowe nakładki. Do nakładek wprowadza się porcję żelu i zakłada na zęby. Wybielanie poleca się przeprowadzać w czasie snu. Efekt zmiany barwy najczęściej widoczny jest po drugiej nocy. Całkowity czas wybielania zazwyczaj nie przekracza 7 dni. W ten oto sposób po tygodniu masz "gwiazdorski uśmiech"!

nasze_udogodnienia.jpg

BellaDent na Facebooku. Polub nas!   MediRaty   Bella Day Spa