szybki_kontakt.png
pasek.jpg

 

Medycyna estetyczna

ZMARSZCZKI

PERFECTHA DERM

Wypełniacz Kwasu hialuronowego stabilizowanego PERFECTHA.

Francuska biotechnologia w poszukiwaniu zdrowia i urody.

Dzięki najnowszej technologii i badaniom producenta, PERFECTHA DERM® opracowała najbardziej efektywny sposób leczenia bruzd twarzy, zmarszczek i linii mimicznych, przywracając skórze witalność, elastyczność i piękno w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób.

NATURA I BEZPIECZEŃSTWO

Nie musisz ryzykować i używać długotrwałych wypełniaczy, których stosowanie może pociągać za sobą duże ryzyko i efekty uboczne.
PERFECTHA DERM® oferuje Ci całkowicie naturalną i bezpieczną kurację z gwarancją dobrego i długotrwałego rezultatu.

Wypełniacz Kwasu hialuronowego stabilizowanego PERFECTHA polecany w medycynie estetycznejTwoja uroda i pewność siebie przywrócone w całkowicie naturalny sposób.

Jeśli pragniesz odzyskać swój młodzieńczy wygląd, w sposób całkowicie naturalny, likwidując zmarszczki i wygładzając drobne linie, powinnaś/powinieneś zapoznać się z produktem PERFECTHA DERM®.

PERFECTHA DERM® to rozwiązanie, którego szukasz, aby poprawić swój wygląd przy pomocy całkowicie naturalnego i bezpiecznego produktu dającego natychmiastowe i dłużej trwające efekty.

PERFECTHA DERM® to przezroczysty żel pochodzenia nie zwierzęcego, który jest bezpieczny i biologicznie zgodny.

PERFECTHA DERM® składa się z całkowicie naturalnej substancji obecnej w ciele człowieka- kwasu hialuronowego. Odpowiada on za zatrzymywanie wody, nawilżenie i witalność skóry, iniekcje PERFECTHA DERM® dają efekt idealnie nawilżonej i pięknej skóry bez zmarszczek.

Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze, widoczna staje się utrata witalności, elastyczności i atrakcyjności naszej skóry rozpoczyna się proces starzenia powstawania zmarszczek, bruzd i linii mimicznych.

Perfekcyjne rezultaty

PERFECTHA DERM® wypełnia wszystkie obszary zmarszczek, bruzd i drobnych linii twarzy

 • fałdy nosowo-wargowe
 • modelowanie konturu i powiększenie ust
 • zmarszczki między brwiami
 • bruzdy nosowo-wargowe

Stosowanie PERFECTHA DERM®

Iniekcja PERFECTHA DERM® to prosty i bezpieczny zabieg, przeprowadzany w gabinecie lekarskim. Większość pacjentów przechodzi zabieg bez większych problemów. W niektórych przypadkach komfort pacjenta podczas zabiegu można zwiększyć stosując miejscowe znieczulenie.

Zabieg zastosowania PERFECTHA DERM® trwa około 20 minut, a pacjent może powrócić do swoich zajęć zaraz po zabiegu.

Po zabiegu może się pojawić niewielka opuchlizna, miejscowe zaczerwienienie oraz zwiększona wrażliwość w miejscu iniekcji. Objawy te znikają samoczynnie w ciągu kilku dni po zabiegu. W przypadku korekcji w okolicy ust, taki efekt może utrzymywać się trochę dłużej, ponieważ obszar ust jest bardziej ukrwiony.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu PERFECTHA DERM® ?

Efekt zastosowania PERFECTHA DERM® jest widoczny od 4 do 12 miesięcy, w zależności od osoby, wskazań i miejsca zastosowania.

Produkt PERFECTHA DERM® jest absorbowany przez organizm powoli i w bezpieczny sposób, co gwarantuje, że po wchłonięciu substancji przez ciało, kuracja może być zastosowana ponownie. Dzięki temu, efekty i korzyści uzyskane przy pierwszej kuracji mogą być zachowane i poprawiane w całkowicie bezpieczny sposób.

Ile czasu trzeba czekać, aby zobaczyć pierwsze efekty zabiegu ?

Efekty zastosowania PERFECTHA DERM® są widoczne zaraz po zabiegu, a po 2 lub 3 dniach stają się jeszcze bardziej wyraźne.

Czy istnieją inne wskazania dla zastosowania PERFECTHA DERM® ?

Oprócz stosowania w celu eliminacji bruzd, zmarszczek i linii zmienionych mimicznie, PERFECTHA DERM® może być także stosowana do modelowania konturów twarzy, policzków, nosa i ust, co pozwala uzyskać atrakcyjny i młody wygląd.

Ponadto, są jeszcze inne opcje stosowania - zapytaj swojego lekarza w jaki sposób możesz odnieść korzyści z kuracji PERFECTHA DERM®.

Czy PERFECTHA DERM® można stosować razem z innymi zabiegami ?

Nie istnieje ryzyko związane ze stosowaniem PERFECTHA DERM® razem z innymi zabiegami zalecanymi przez lekarza. Inne zabiegi, takie jak iniekcje toksyny botulinowej, mezoterapia, peelingi chemiczne i inne, mogą zoptymalizować efekty kuracji.


USTA

POWIĘKSZANIE UST

Przyczyny starzenia się ust i okolicy ust

Powiększanie ust oraz okolic ust, popularny zabieg kosmetyczny, który upiększy Twoje ustaUsta z wiekiem tracą jędrność, zwężają się, odwadniają a ich kolor staje się mniej wyraźny. Przyczynia się do tego bardzo cienki naskórek oraz brak gruczołów łojowych i potowych. Na skórze wokół ust pojawiają się pionowe zmarszczki (tzw. zmarszczki palacza). Starzenie tej okolicy jest wynikiem ekspozycji na słońce, ekspresji mimicznej, palenia papierosów, wad zgryzu. Z wiekiem opadają kąciki ust, pogłębiają się bruzdy wargowo – nosowe, co daje twarzy smutny, zmęczony wygląd. Modelowanie kształtu ust powoduje poprawę ich wyglądu i odmłodzenie, przy zachowaniu efektu naturalności.

Na czym polega zabieg ?

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd. Zabiegów tych dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów co do przyszłego wyglądu ust.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek człowieka, odpowiedzialnym za magazynowanie w nich wody. Terapia nie wymaga wykonania wcześniejszej próby uczuleniowej. Po zabiegu, jak po każdej iniekcji igłą, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach.

Nowoczesna technika

Lekarze medycyny estetycznej na całym świecie zachwycają się efektami, jakie daje powiększanie ust. Za pomocą zaledwie paru wkłuć odświeżamy kompleksowo całą okolicę ust, tj. czerwień wargową, zmarszczki wokół niej, bruzdy nosowo-wargowo i okolicę brody, co daje pełny efekt odmłodzenia.

Jak trwałe są efekty ?

Efekt powiększania ust ustępuje po około 6-9 miesiącach, jednak w tym czasie jakość skóry wyraźnie się poprawia tak, że leczona okolica na długo pozostaje w kondycji lepszej niż przed zbiegiem, a sesje podtrzymujące wykonywane są coraz rzadziej często z użyciem mniejszej ilości preparatu.

Usta są bardzo delikatne i wrażliwe. Aby temu zaradzić i zwiększyć komfort pacjenta, na pół godziny przed zabiegiem stosuje się specjalny krem, który zawiera środek znieczulający lub u szczególnie wrażliwych pacjentów – znieczulenie miejscowe (stomatologiczne).


OWAL WOLUMETRIA

WOLUMETRIA - KOREKTA OWALU TWARZY

Wolumetrię poleca gabinet kosmetyczny z WłocławkaWraz z wiekiem starzeje się nie tylko skóra, ale również inne tkanki twarzy. Stopniowo zanika podskórna tkanka tłuszczowa, szczególnie w okolicach kości policzkowych, skroni, obszaru nosowo-wargowego i ust. W efekcie twarz traci swój miękki owal, rysy wyostrzają się a skóra słabiej podtrzymywana przez tkankę, wiotczeje. Warto wówczas skorzystać z zabiegu wolumetrii, który doskonale modeluje owal twarzy i skutecznie rozwiązuje problem zapadniętych policzków.

Jak działa Wolumetria ?

Wolumetria polega na korekcji i przywracaniu utraconej objętości tkanek miękkich twarzy oraz modelowaniu owalu twarzy. Zabieg daje efekty podobne jak tradycyjny lifting jednak w przeciwieństwie do niego jest nieinwazyjny i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Wolumetria niweluje również niedoskonałości w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi zmarszczkami głębokimi lub bruzdami oraz poprawia wzrost napięcia skóry.

Do przeprowadzenia wolumetrii stosuje się kwas hialuronowy stabilizowany lub sieciowany, zapewniający długotrwałe efekty- subskin. Jest on znacznie gęstszy od kwasu stosowanego do wypełniania zmarszczek. Jest elastyczny, miękki i ma jednorodną konsystencję, identyczną z tkanką pacjenta, jest więc niewidoczny i niewyczuwalny. Dlatego sprawdza się doskonale przy modelowaniu konturu twarzy (szczególnie utraconej objętości w okolicy policzków i podbródka), zarysu ust, niwelowaniu głębokich zmarszczek i bruzd.

Na czym polega zabieg ?

Głęboko pod skórę, za pomocą specjalnej kaniuli, wprowadzany jest nowej generacji preparat z kwasu hialuronowego. Po aplikacji implantu lekarz dokonuje delikatnego masażu, by równomiernie rozprowadzić wypełniacz. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest prawie bezbolesny a efekty widoczne natychmiast. Cały zabieg trwa około 30 minut.

Jak długo trwają efekty ?

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się od 9 do 18 miesięcy, w zależności od użytych preparatów.

Czy mogą pojawić się efekty niepożądane ?

W trakcie zabiegu pojawia uczucie rozpierania w warstwie podskórnej. W ciągu kilku dni po zabiegu może pojawić się niewielka bolesność modelowanej okolicy a także zaczerwienienie i niewielki obrzęk. W tym czasie nie należy korzystać z solarium ani przebywać na słońcu, wskazane jest też unikanie intensywnego wysiłku fizycznego.

   PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża, karmienie piersią
 • uczulenie na kwas hialuronowy
 • cukrzyca
 • stany zapalne skóry: trądzik, opryszka
 • choroby autoimmunologiczne
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • choroba nowotworowa

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jedna klinika - wiele możliwości

Pacjenci BellaDent na miejscu mają pełen dostęp do opieki i konsultacji wysoko wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ w wielu tego typu placówkach, lekarz tylko dojeżdża i często po wykonaniu usługi trudno o opiekę i kontrolę lekarską. A pytania często rodzą się po zabiegu.

Pacjenci zatem nie tracą kontaktu z lekarzem na każdym etapie: konsultacji, zabiegu, jak i po zabiegu.

Lekarz medycyny estetycznej z powołaniem

Chociaż procedury i technika pełnią niebagatelną rolę w procesie wykonywania zabiegu, wciąż najważniejsze są kompetencje, doświadczenie, zaangażowanie lekarza i duże poczucie estetyki i smaku. Każda kobieta chciałaby oddać swoją twarz w ręce artysty, a nie rzemieślnika.

Dlatego szczycimy się tym, że nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze np. chirurg szczękowo-twarzowy oraz lekarz medycyny estetycznej - dr Marta Kwiatkowska, podnoszący regularnie swoje wiadomości i wiedzę na licznych kongresach medycznych, studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Dr Kwiatkowska jest absolwentka Delta College w Michigan, USA, Akademii Medycznej w Warszawie, ukończyła studia podyplomowe w Warszawie, studia podyplomowe MBA w Bydgoszczy, praktykowała również w Niemczech.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kluczowy aspekt wszystkich zabiegów medycznych, kosmetycznych jak i fryzjerskich zarówno pod względem procedur zabiegowych, jak i sterylizacji.

Tu nie ma miejsca na przypadek - właśnie dlatego w BellaDent dbamy o przestrzeganie wszystkich standardów.


BOTOKS

Botoks jest najskuteczniejszą, najbardziej popularną i najbezpieczniejszą metodą usuwania zmarszczek. Na nic zdadzą się nawet najdroższe kremy i specyfiki uznanych na świecie marek drogeryjnych i ekskluzywnych, kiedy zmarszczki na dobre zadomowiły się na naszej twarzy. Kosmetyki mają działanie profilaktyczne, a aby usunąć zmarszczki konieczne są bardziej skomplikowane działania. Dzięki wstrzyknięciu toksyny botulinowej redukujemy zmarszczki czołowe, kurze łapki, bruzdy między brwiami oraz zmarszczki palacza.

Zabieg z użyciem botoksu to wstrzyknięcie preparatu w określone miejsca na twarzy. Dzięki zastosowaniu botuliny pozbywamy się 80% zmarszczek. Musimy jednak pamiętać, że efekty zabiegu są tymczasowe. Jeśli chcemy, by nasza twarz była wolna od zmarszczek na dłużej wspomnianą procedurę należy regularnie powtarzać.

Na wstrzyknięcie magicznego botoksu decyduje się nie tylko coraz więcej pań dbających o swoją urodę, ale również mężczyzn, chcących zachować atrakcyjny wygląd na dłużej. Wśród przeciwwskazań do stosowania zastrzyków z toksyną botulinową wymienia się ciążę, schorzenia układu sercowego, choroby układu nerwowego, dolegliwości mięśni oraz Alzhaimera. Dzięki precyzyjnemu dobraniu dawki preparatu leczniczego do konkretnego pacjenta możemy Państwu zagwarantować pełne bezpieczeństwo stosowania botoksu.

Już po wykonaniu zabiegu botoksu, ok. 4 godzin, nie należy się schylać i kłaść się. W dniu, kiedy wykonany był zabieg należy odpuścić sobie siłownię, basen oraz saunę. Do trzech dni po podaniu zastrzyku nie wolno masować leczonych miejsc, wcierać w nie kremów i balsamów. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej nie stanowi ograniczenia w pracy i codziennych obowiązkach.

Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2 -3 dniach od momentu wstrzyknięcia przez lekarza. Pełny efekt terapeutyczny botoksu jest zauważalny dopiero po 7-14 dniach od zabiegu. Efekt utrzymuje się ok 4-6 miesięcy, zależnie od indywidualnych cech organizmu.

  BOTOKSEM MOŻNA USUNĄĆ

 • zmarszczki między brwiami ("lwie" zmarszczki)
 • zmarszczki poprzeczne czoła
 • zmarszczki wokół oczu ("kurze łapki")
 • na brodzie, szyi
 • w okolicy pach przy nadmiernej potliwości
 • bruksizm (zgrzytanie, zaciskanie zębów)
nasze_udogodnienia.jpg

BellaDent na Facebooku. Polub nas!   MediRaty   Bella Day Spa